Ana Sayfa | Reklam | Künye | İletişim | Arşiv
Foto Galeri Video Galeri Editörler İletişim
19 Eylül 2019 Perşembe
FİNANS TÜRKİYE EKONOMİ HABER DÜNYA HABERLERİ YAŞAM SAĞLIK TEKNOLOJİ-BİLİM MAGAZİN TARİH KADIN SPOR KİTAP

Doğduğunuz Saatin Karakterinizi Ele Verdiğini Biliyor muydunuz?

Doğduğunuz Saatin Karakterinizi Ele Verdiğini Biliyor muydunuz?

İşte, doğduğunuz saatin karakteristik özellikleri...


1- 00:00 - 2:00
Bu saat aralığında doğan insanlar, alışık oldukları ortamlarda güven arayışı içine girer. Özgüvenli ve rahat tavırları ile birçok insanın imrendiği kişiliklerdir ve aile, bu zaman diliminde doğan kişilerin birinci önceliğidir.

2- 2:00 - 4:00

Entelektüel, iletişimi kuvvetli ve yorulmak bilmeyen insanların zaman dilimi... Bu kişiler, okumayı, yazmayı ve seyahat etmeyi sevmelerinin yanı sıra, vazgeçilmez dostlar olarak anılırlar.

3- 4:00 - 6:00

Savunma mekanizması güçlü insanlardır. Ellerindeki avantajların kıymetini bilir ve geleceğe yönelik düşünürler. Aynı zamanda paylaşımcı, romantik ve yardımsever kişilerdir. Fakat inatçılık en kötü yönleridir.

4- 6:00 - 8:00

Önemli hissetmek isteyen ve takdir görme ihtiyacı güdenlerin saat dilimidir. Emir vermekten keyif alan lider kişiliklerdir.

5- 8:00 - 10:00

Huzuru öncelik edinen, hassas bireylerdir. Yalnızlıktan ve ruha dokunan aktivitelerden keyif alırlar.

6- 10:00 - 12:00

Kendisine benzeyen insanlarla vakit geçirmekten hoşlanan, dışa dönük bireylerdir.

7- 12:00 - 14:00

Hırslı ve sorumluluk sahibi bir yapıyı temsil ederler. Kafaları karışık değildir ve iyi hissetmek için ne yapmaları gerektiğini herkesten iyi bilirler.

8- 14:00 - 16:00

Çılgın bir karaktere sahip olmalarının yanı sıra monotonluğa ve yavaş olan her şeye savaş açarlar. Yeni şeyler keşfetmek, bu bireyleri mutlu eden başlıca şeydir.

9- 16:00 - 18:00

İyimser ve enerjik yapılarıyla dikkat çekerler. Duygularını herkese açmak konusunda çekingenlerdir. Her an, her şeyi kaybedebileceklerinin bilincinde olan bireylerdir.

10- 18:00 - 20:00

Empati yeteneği oldukça gelişmiş kişiler olmakla beraber, meydan okumanın yorucu bir şey olduğunu düşünerek, her şeyi akışına bırakan durgun bireylerdir.

11- 20:00 - 22:00

İyi hissetmenin yolunun, gösterişsiz ve sade bir hayattan geçtiğine inanır ve başkalarına yardım etmekten büyük mutluluk duyarlar. Hata yapma payları yok denecek kadar azdır ve her işi düzgün bir şekilde yapmaya çalışırlar.

12- 22:00 - 00:00

Ne istediğini bilen insanların zaman dilimi... Neşeli, yaratıcı ve hayallerini gerçekleştirmek için gözle görülür bir çaba harcayan bireylerdir.


Etiket: ekonomi dergisi, ft ekonomi, türkiye de ekonomi dergisi, son dakika haberler, en çok okunan ekonomi dergisi,


Yorumlar yükleniyor...
EDİTÖRDEN
FTEKONOMİ FT EKONOMİ
İHANET DE GELİNEN EN SON NOKTA !!!
Takip Et:
EN ÇOK OKUNANLAR
Bugün Dün Bu Hafta Bu Ay
SON YORUMLANANLAR