Ana Sayfa | Reklam | Künye | İletişim | Arşiv
Foto Galeri Video Galeri Editörler İletişim
18 Haziran 2019 Salı
FİNANS TÜRKİYE EKONOMİ HABER DÜNYA HABERLERİ YAŞAM SAĞLIK TEKNOLOJİ-BİLİM MAGAZİN TARİH KADIN SPOR KİTAP

Bu Meyve Kanserin Kökünü Kazıyor

Bu Meyve Kanserin Kökünü Kazıyor

2014 yılından beri yapılan çalışmalar gösterdi ki blushwood meyvesi kanser tedavisine cevap veriyor. Şu an test aşamasında olan ilaç Oscar isimli tümör sahibi köpek üzerinde denendi ve Oscar´ın tümörü 15 gün içerisinde yok oldu! İşte o meyve...


BLUSHWOOD MEYVESİ

Berghofer Tıbbi Araştırma Merkezi'nden Dr. Glen'in blushwood meyvesi üzerine yaptığı araştırma sonucu bu meyvenin kanser hücrelerini yok ettiği ortaya çıktı. Bluswooddan alnan emzimle kanser tümörleri yok edilebilecek.

İLAÇ ŞU AN TEST AŞAMASINDA

EBC-46 ismi verilen ilaç şu an test aşamasında. 2014 yılından beri üzerinde çalışmalar yapılıyor ve her geçen yıl çok daha iyi sonuçlar elde ediliyor. Dr. Glen araştırmalarına devam ederken bulgularını da paylaşmayı ihmal etmiyor:

24 SAAT İÇİNDE İSE TÜMÖRÜN YER ALDIĞI BÖLGE TAMAMEN SİYAHLAŞTI

"Preklinik denemelerimizde, ilacı deneklerimize enjekte ettik. Beş dakika içinde enjekte edilen bölgede morarma görüldü. 24 saat içinde ise tümörün yer aldığı bölge tamamen siyahlaştı. Bunun üzerinden birkaç gün geçince bölgede kabuk oluştu. 1.5 hafta içinde kabuk kendiliğinden düştü ve tümör yok oldu."

EDİLEN BAŞARI ORANI İSE %70

Doktorun yaptığı açıklama son derece umut verici. Tümörlü hayvanlar üzerinde denenen ilaç başarılı sonuçlar veriyor, elde edilen başarı oranı ise %70.

YÜZÜNDE TÜMÖR...

Oscar isimli köpek bu deneklerden sadece biri. Yüzünde tümör olan Oscar, bluswood meyvesinden üretilen ilaçla tedavi edildi. Oscar'ın fotoğraftaki halini görüyoruz. 15 gün sonra tümörlü bölgenin temizlendiği dikkatlerden kaçmıyor.

Glenn Boyle açıklamalarına şu şekilde devam ediyor: "Günümüzde kanser hastalarına genelde kemoterapi tedavisi uygulanıyor. Uygulanamayan kişiler de var. Bu kişilere belki de EBC-46 yardımcı olabilir. Mesela kemoterapiyi kaldıramayacak olan yaşlılarda ilaç denenebilir."

haber kayanğı:sağlık haberleri


Etiket: Ft ekonomi dergisi, Türkiye'de en çok okunan ekonomi dergisi, , Bu Meyve Kanserin Kökünü Kazıyor,


Yorumlar yükleniyor...
EDİTÖRDEN
FTEKONOMİ FT EKONOMİ
İHANET DE GELİNEN EN SON NOKTA !!!
Takip Et:
EN ÇOK OKUNANLAR
Bugün Dün Bu Hafta Bu Ay
SON YORUMLANANLAR