Ana Sayfa | Reklam | Künye | İletişim | Arşiv
Foto Galeri Video Galeri Editörler İletişim
18 Haziran 2019 Salı
FİNANS TÜRKİYE EKONOMİ HABER DÜNYA HABERLERİ YAŞAM SAĞLIK TEKNOLOJİ-BİLİM MAGAZİN TARİH KADIN SPOR KİTAP

Yumurtayı Kaynattığınız Suyu Dökmeyin! Çünkü Öyle Bir Faydası Var ki...

Yumurtayı Kaynattığınız Suyu Dökmeyin! Çünkü Öyle Bir Faydası Var ki...

Yumurta kaynattığınız suyun mucizevi faydaları Hemen hemen her kahvaltıda yapılan haşlanmış yumurta, kendisi kadar da olmasa da kaynatılan suyun mucizevi faydaları var. Yumurta besin açısından bakıldığı zaman başlı başına mucize bir besin kaynağı. İnsanlara verilen bir lütuf gibi. Şimdi onu kaynattığımız suyun faydalarını sizlerle paylaşıyoruz…


Yumurta kaynattığınız su mineral ve kalsiyum bakımından oldukça zengindir. Evinizde bulunan çiçeklerinizi bu suyla sulayarak solmuş çiçeklerinizi bile canlı hale getirebilirsiniz..

SAÇINIZIN CANLI GÖRÜNMESİNİ SAĞLAR
Suyu ılıtıp saçınıza dökün protein açısından zengin olan yumurta suda kaynatılınca protein suda çözünür ve saçınızın daha canlı görünmesini sağlar. Kuru saçlar için bulunmaz bir ilaç gibidir. Parlak ve ışıltılı saçlar için size kaynatılmış yumurta suyunu öneriyoruz.

KİRECİ TEMİZLEMEK İÇİN YUMURTA KABUĞU
Yumurtanın kabuklarını da kaplardaki kireci temizlemek için kullanabilirsiniz. Kaplardaki kireci temizlemek için kabın içine yumurta kabuklarını bırakıp kaynatın veya bir miktar sirke döküp kaynatın. Kireç’in yok olduğunu göreceksiniz. Ovalamaktan ve pahalı kimyasallardan kurtulmuş olacaksınız.

haber kayanğı:hashaberler.com


Etiket: Ft ekonomi dergisi, Türkiye'de en çok okunan ekonomi dergisi, , Yumurtayı Kaynattığınız Suyu Dökmeyin! Çünkü Öyle Bir Faydası Var ki...,


Yorumlar yükleniyor...
EDİTÖRDEN
FTEKONOMİ FT EKONOMİ
İHANET DE GELİNEN EN SON NOKTA !!!
Takip Et:
EN ÇOK OKUNANLAR
Bugün Dün Bu Hafta Bu Ay
SON YORUMLANANLAR